Wiadomości
Video: Eksplozja gazu w Acocks Green o mało nie zabiła kilkuletniej dziewczynki
Kilkuletnia dziewczynka cudem uniknęła śmierci, gdy tuż obok niej spadł właz od studzienki kanalizacyjnej.

Dziewczynka szła ze swoimi rodzicami w Acocks Green. W pewnym momencie, najprawdopodobniej przez natężenie gazu pod ulicą, nastąpiła eksplozja i właz od studzienki kanalizacyjnej wyleciał w górę. Wylądował kilkanaście centymetrów od dziecka. Dziewczynka przeżyła ogromny szok, ale na szczęście nie została zraniona.
Wybuch był tak potężny, że pobliskie domy zachwiały się. Podobne zdarzenie miało miejsce w Birmingham w ubiegłym roku i do dziś na ulicy stoją barierki wokół studzienki, która była przedmiotem incydentu.
piątek, 23 stycznia 2015 09:01
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Skomentuj używając konta Facebook
Lub zaloguj się aby użyć konta bham.pl
Czytaj poprzedni artykuł: Znalazła robaka w zestawie dla dzieci w McDonald’s | Czytaj następny artykuł: Argos oskarżony o rasizm, bo lalki z białym kolorem skóry były droższe |
Gorące Tematy
Ryanair, TUI, Jet2 i easyJet — Najnowsze zasady dotyczące wnoszenia jedz…
DWP wypłaca nawet 441 GBP miesięcznie niezależnie od dochodu
Lidl pilnie wycofuje popularny sprzęt kuchenny z powodu ryzyka pożaru. D…
Brytyjczyk zarobił dodatkowe 4 000 GBP, nie wychodząc z domu. Teraz ujaw…
Anglia wprowadza domowe badania dla kobiet. Nowy program obejmie ponad 5…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii