Wiadomości
Zaginiona Polka mogła wyjechać do Polski
49-letnia Renata Antczak z Hull, która zaginęła ponad 3 tygodnie temu, mogła wyjechać do Polski – tak twierdzi jej mąż.

Polka wyszła ze swojego domu w Hull po południu we wtorek, 25 kwietnia i ślad po niej zaginął. Rodzina i znajomi nie wierzyli, że mogłaby z własnej woli porzucić 11-letnią córkę, Wiktorię. Jej mąż, Majid Mustafa jednak twierdzi, że jego żona wyjechała do Polski i wstąpiła do sekty.
Zaginęła Polka z Hull
Renata Antczak skończyła studia prawnicze w Łodzi. Pracowała w urzędzie miasta w Konstantynowie Łódzkim, a później w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi. Parę lat temu za mężem stomatologiem wyjechała do Anglii.
Jej siostra, Danuta Szulc powiedziała, że podejrzewa, że mogła ona mieć romans podczas regularnych wizyt w Polsce. Dlatego też wcześniej chciała rozwodu i razem ze swoją młodszą córką, planowała powrót do Polski.
czwartek, 18 maja 2017 11:44
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Najtańszy supermarket w Wielkiej Brytanii. Jest o ponad 44 GBP tańszy ni…
Dodatek 300 GBP wpłynie na konta bankowe milionów mieszkańców UK. Kiedy …
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla podatników. Tysiące osób sp…
Storm Amy uderzy w Wielką Brytanię. Met Office podnosi ostrzeżenie do po…
Ponad 750 tys. mieszkańców Wielkiej Brytanii może otrzymać nawet 2240 GB…
Sztorm Amy sieje spustoszenie w Wielkiej Brytanii. Porywy wiatru do 155 …
Wielka Brytania: tragiczny atak w Manchesterze. Nie żyją dwie osoby, kil…