Wiadomości
Obraz brytyjskiego artysty Banksy’ego uległ samozniszczeniu po wylicytowaniu za ponad milion funtów
Banksy znowu szokuje. Obraz brytyjskiego artysty Banksy’ego „Dziewczynka z balonem” uległ samozniszczeniu po licytacji, na której został sprzedany za ponad milion funtów.
Obraz brytyjskiego artysty Banksy’ego „Dziewczynka z balonem” uległ samozniszczeniu po licytacji, na której został sprzedany za ponad milion funtów.
Do zdarzenia doszło w londyńskim domu aukcyjnym Sotheby’s. Po zakończeniu aukcji, płótno zaczęło się obniżać, przechodząc przez wbudowaną w ramę niszczarkę.
Niezidentyfikowana legenda street artu zażartowała ze zdarzenia na Instagramie. Banksy skomentował zdjęcie przerażonych ludzi obok zniszczonego dzieła słowami „Idzie, idzie, poszło”.
„Dziewczynka z balonem” na płótnie była kopią oryginalnego graffiti artysty, które pierwotnie pojawiło się w Londynie w 2002 r. Obraz olejny powstał cztery lata później.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Mężczyzna dźgnięty nożem przez złodziei samochodów - walczy o życie | Czytaj następny artykuł: D. Tusk: Zrobimy wszystko, aby uniknąć chaosu podczas brexitu |
Gorące Tematy

W jakim wieku dziecko może zostać samo w domu w Wielkiej Brytanii? NSPCC…

Wielka Brytania: Te popularne owoce i warzywa z supermarketów mają najwi…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…

Ponad milion osób w Wielkiej Brytanii nie pobiera należnego zasiłku. Spr…

18-letni student śmiertelnie ugodzony nożem w Wielkiej Brytanii

Ryanair uruchomił nowe połączenia z Wielkiej Brytanii do Polski. Wystart…

Wielka Brytania przygotowuje się na uderzenie sztormu Bram. Met Office w…




