Wiadomości
Policja aresztowała 9 handlarzy narkotyków
Dziś rano policjanci przeprowadzili skoordynowane naloty na dziesięć domów w Newtown, Erdington, Stockland Green i Handsworth. W wyniku akcji zostało aresztowanych 9 osób.Operacja „Birmingham No Deal” była przygotowywana od dwóch lat i została oparta na informacjach zebranych przez różne policyjne jednostki. Dzisiejsza akcja jest kolejną z trzech przeprowadzonych w różnych dniach. Łącznie aresztowano już 36 osób, a wszystkie nieruchomości zostały dokładnie przeszukane. Oficerzy znaleźli narkotyki typu A i B oraz znaczną ilość gotówki.
Kampania „Birmingham No Deal” ma na celu zwalczenie ulicznych sprzedawców narkotyków poprzez aresztowania kluczowych przestępców, a także obniżanie zapotrzebowania na narkotyki przez oferowanie pomocy uzależnionym.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Klientka uwięziona w banku przez 90 minut | Czytaj następny artykuł: Imigranci z Europy pracują ciężej niż Brytyjczycy |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza ważne zmiany dla Polaków z Settled Status. Bez…

W jakim wieku dziecko może zostać samo w domu w Wielkiej Brytanii? NSPCC…

Wielka Brytania: Te popularne owoce i warzywa z supermarketów mają najwi…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…

Ponad milion osób w Wielkiej Brytanii nie pobiera należnego zasiłku. Spr…

Najnowsze ograniczenia dotyczące bagażu podręcznego w Ryanair, Wizz Air,…

18-letni student śmiertelnie ugodzony nożem w Wielkiej Brytanii



