Wiadomości
Poważy karambol na M6 - utrudnienia w ruchu
Dziś około 8 rano doszło do wypadku na M6 między zjazdem J3 i 2 na pasie w kierunku południowym. W kolizji wzięły udział 3 samochody osobowe i dwie ciężarówki.
Fot:West Midlands Ambulance Service |
Strażacy musieli uwolnić dwie osoby z ich pojazdów. Uwolnienie jednej z ofiar trwało ponad 1,5 godziny, drugiej 40 minut. Obie ofiary zostały już przewiezione do szpitala.
Według policji autostrada pozostanie zamknięta przez kilka godzin. Obecnie jest zamknięta w obu kierunkach – jednak jezdnia w stronę północną powinna zostać otworzona szybciej, obecnie korzystają z niej służby ratownicze.
West Midlands Ambulance Service wysłało na miejsce zdarzenia cztery karetki oraz śmigłowiec ratunkowy. W akcji ratunkowej wzięło też udział Pięć wozów strażackich.
Kierowcy mogą korzystać z objazdu: na północ drogą A444 przez Bedworth i Nuneaton do A5 w Fenny Drayton, na wschód drogą A5 do M69 na J1, przed zjechaniem na południe M69 do M6 na J2 (A46, Coventry).
wtorek, 08 kwietnia 2014 11:13
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Skomentuj używając konta Facebook
Lub zaloguj się aby użyć konta bham.pl
Czytaj poprzedni artykuł: Urocze pingwiny w Birmingham | Czytaj następny artykuł: Na naszych talerzach może znaleźć się więcej zakażonego mięsa |
Gorące Tematy
Nawet 500 GBP na jedzenie i energię. Rusza nowa runda wsparcia rodzin w …
Pilne ostrzeżenie dla pasażerów Ryanair, Jet2 i easyJet lecących do UE –…
Fala upałów w Wielkiej Brytanii – dokładne daty i prognozy temperatur si…
Wielka Brytania przygotowuje się na „mega falę upałów” w czerwcu. Progno…
Pilne ostrzeżenie dla kierowców w Wielkiej Brytanii. Cena paliwa może zn…
Awaryjne lądowanie samolotu lecącego do Wielkiej Brytanii. Zapach dymu n…
Stopy procentowe bez zmian? Bank Anglii pod presją, ale cięcia raczej ni…