Wiadomości
Dwójka uczniów chciała otruć nauczycielkę
Jeden dzień po śmierci nauczycielki Ann Maguire z Leeds, dwójka dziesięciolatków chciała otruć swoją nauczycielkę w Clapham Terrace Community Primary School w Leamington Spa, Warwickshire.

Dwójka uczniów wlała do kawy, 39-letniej Emmy Place, płyn podobny do wybielacza, kiedy ta odwróciła się plecami do klasy. Szczęśliwie, zanim zdążyła się napić, o zdarzeniu poinformował ją inny uczeń. Gdy nauczycielka otworzyła kubek, poczuła silny, toksyczny zapach.
Na miejsce została wezwana policja. Uczniowie, którzy tego dokonali należą do szkolnego gangu o nazwie„The mafia”, który stworzył listę sześciu nauczycieli, których chcieli się pozbyć.
poniedziałek, 05 maja 2014 09:33
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Nowe zasady wjazdu podróżnych z Wielkiej Brytanii do UE potwierdzone. Pr…
Wielkie banki w UK obniżają stopy procentowe kredytów hipotecznych po de…
Home Office zapłaci za dobrowolny powrót z Wielkiej Brytanii do Polski
Wielka Brytania przygotowuje się na falę upałów. Prognozy zapowiadają na…
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Setki lotów i tysi…
Ryanair wydaje oświadczenie w sprawie możliwych odwołań i opóźnień lotów