Wiadomości
Policja znalazła 300 krzaków marihuany

Policja znalazła więcej niż 300 krzaków marihuany w dwóch domach w Black Country w jeden dzień. Nielegalne rośliny znaleziono w Dudley i Wednesfield.
Policja znalazła więcej niż 300 krzaków marihuany w dwóch domach w Black Country w jeden dzień. Nielegalne rośliny znaleziono w Dudley i Wednesfield.W niedzielę policja odpowiedziała na zgłoszenie dotyczące domu przy Caroline Street w Kates Hill, Dudley. Znaleziono tam 270 nielegalnych roślin. Mieszkańców w czasie przeszukania nie było w domu. Policja udała się także do lokalu przy Wolmer Road, Ashmore Park, Wolverhampton, około 13.15. Tam znaleziono kolejne 61 roślin.
Policja teraz bada sprawę, a każdy, kto posiada na ten temat jakiekolwiek informacje, proszony jest o kontakt pod numerem 101.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: W Birmingham powstanie ogromny Primark | Czytaj następny artykuł: Simmer Down Festival |
Gorące Tematy

W jakim wieku dziecko może zostać samo w domu w Wielkiej Brytanii? NSPCC…

Wielka Brytania: Te popularne owoce i warzywa z supermarketów mają najwi…

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…

Ponad milion osób w Wielkiej Brytanii nie pobiera należnego zasiłku. Spr…

Ryanair uruchomił nowe połączenia z Wielkiej Brytanii do Polski. Wystart…

18-letni student śmiertelnie ugodzony nożem w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania przygotowuje się na uderzenie sztormu Bram. Met Office w…



