Wiadomości
Brytyjska policja opublikowała listę najbardziej poszukiwanych polskich przestępców
Scotland Yard opublikował listę najbardziej poszukiwanych zagranicznych przestępców, którzy przebywają w UK. Na liście są także Polacy. Większość z nich ukrywa się prawdopodobnie w Londynie.
Scotland Yard opublikował listę najbardziej poszukiwanych zagranicznych przestępców, którzy przebywają w UK.
Na liście są także Polacy. Większość z nich ukrywa się prawdopodobnie w Londynie.
Policja apeluje, by każdy kto wie cokolwiek o przestępcach, zgłosił się na posterunek. Poszukiwani Polacy to:

Janusz Kędziora, znany też jako Michał Krawczyk, lat 28, sprawca pobicia, kradzieży i próby włamania, ma wyrok 10 lat więzienia; policja podejrzewa, że jest bezdomnym i przebywa w Newham lub Waltham Forest w Kent.







środa, 04 marca 2015 12:27
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…
UE stawia ultimatum Wielkiej Brytanii. Bez zgody na młodych pracowników …
Wielka Brytania. Kolejne samoloty deportacyjne odleciały puste – rządowy…
„Królowa benefitów” z Wielkiej Brytanii chwali się na TikToku, że okłamu…
Dramatyczny wzrost cen żywności w Wielkiej Brytanii. Ile więcej zapłacim…
Koszty kredytów hipotecznych w Wielkiej Brytanii w 2025 roku. Co oznacza…
Ponad 200 milionów funtów odszkodowań dla kierowców w Wielkiej Brytanii …