Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Kolejne linie lotnicze uruchomiły loty z lotniska w Birmingham. Zmierzą się z TUI i Jet2

Lotnisko Birmingham w Wielkiej Brytanii powitało na pasie startowym nowe linii lotnicze, będą one oferować pięć lotów w tygodniu do Turcji.

Corendon Airlines we wtorek odbyły swój pierwszy lot z lotniska z Birmingham, z pełnym samolotem wczasowiczów szukających tureckiego słońca.


Flota europejskiego przewoźnika składająca się z samolotów B737-800 będzie zapewniać pięć lotów tygodniowo do miejsc wakacyjnych, w tym dwa do Dalaman i trzy do Antalyi.

Corendon zapowiedział również, że loty do Antalyi będą się też odbywać miesiącach zimowych w odpowiedzi na ogromny popyt na bilety z Birmingham.

Zobacz też:


Paul Riches, przedstawiciel handlowy Corendon Airlines, powiedział: „Jesteśmy bardzo podekscytowani uruchomieniem naszej usługi z lotniska w Birmingham. W kolejnych sezonach planujemy zwiększyć liczbę lotów z Birmingham do wielu innych popularnych miejsc wakacyjnych”.

„Naszym celem jest zapewnienie wczasowiczom bezpośrednich i wygodnych lotów do słonecznych miejsc docelowych i jesteśmy przekonani, że nasze loty z Birmingham odniosą sukces w lecie 2022 r. i później”.


Loty letnie są już dostępne w systemie rezerwacji, a bilety zimowe trafią do sprzedaży w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Corendon konkuruje z TUI i Jet2, które już obsługują loty z Birmingham do Dalaman, oraz z SunExpress i Turkish Airlines, które latają na trasie Antalya.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
2714 zgonów z powodu Covid-19 dodanych do łącznej liczby w Wielkiej Brytanii, po wykryciu błędu
 Czytaj następny artykuł:
Uwaga: Ferrero prosi o zwrot kolejnych produktów Kinder w obawie przed salmonellą


// //