Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Rzucił kluczykami w medyków i powiedział „z tyłu jest ciało”. 56-latek znaleziony martwy pod szpitalem w Sutton Coldfield

Pojawiły się nowe informacje dotyczące ciała 56-letniego mężczyzny, znalezionego samochodzie przed szpitalem Good Hope Hospital w Sutton Coldfield w Wielkiej Brytanii.

Według doniesień świadków, na które powołuje się The Sun, jakiś mężczyzna rzucił kluczykami do samochodu w personel szpitala i powiedział „z tyłu jest ciało”.

Funkcjonariusze zostali wezwani do szpitala, gdy w samochodzie na parkingu zostało znalezione ciało mężczyzny. Pojazd stał w pobliżu wejścia do oddziału ratunkowego.


Do zdarzenia doszło o godzinie 16:50 w piątek 22 kwietnia w Sutton Coldfield w Anglii.

Według najnowszych doniesień do medyków podszedł jakiś mężczyzna, który rzucił w nich kluczykami, a następnie powiedział im że z tyłu samochodu jest nieżywy człowiek.

Jak podają świadkowie, mężczyzna powiedział im też, że to jego brat, następnie szybko opuścił teren szpitala.

Policja potwierdziła, że 43-latek z Tamworth został aresztowany w Birmingham pod zarzutem morderstwa. Mężczyzna przebywa w areszcie policyjnym.


Nadal nie jest jasne, w jaki sposób zginął mężczyzna, ale podejrzanemu postawiono zarzut morderstwa.

Policja przekazała, że rodzina ofiary została poinformowana i jest wspierana przez specjalnie wyszkolonych funkcjonariuszy.

W najbliższym czasie ma się odbyć sekcja zwłok zmarłego.

Samochód, w którym znaleziono mężczyznę, został przewieziony do bardziej szczegółowej analizy kryminalistycznej.

Zobacz też:


Część parkingu, która została odgrodzona kordonem, na czas prowadzenia dochodzenia przez detektywów i lekarzy medycyny sądowej została ponownie otwarta.

Rzecznik policji w West Midlands powiedział w sobotę: „Nasze śledztwo w sprawie śmierci 56-letniego mężczyzny z Kingstanding w Birmingham trwa”.

„Jego ciało znaleziono w samochodzie przy szpitalu Good Hope Hospital w Sutton Coldfield w piątek 22 kwietnia. Jego rodzinie przekazano smutne wieści”.


„Sekcja zwłok odbędzie się tak szybko, jak to możliwe. To pomoże nam zrozumieć, co spowodowało niewyjaśnioną śmierć mężczyzny”.

„43-latek z Tamworth został aresztowany wczoraj wieczorem w Birmingham pod zarzutem morderstwa. Pozostaje w areszcie”.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Proszę podać numer referencyjny 2955-220422.

-