Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

14-letni chłopiec zgwałcony w publicznej toalecie na molo w Bournemouth

Mężczyzna został aresztowany pod zarzutem gwałtu po tym, jak 14-letni chłopiec został zaatakowany w publicznej toalecie na molo w Bournemouth.

Funkcjonariusze zostali wezwani na miejsce zdarzenia w sobotę o godzinie 8.30 po tym, jak nastolatek został zaatakowany w toalecie na molo.

Detektywi badający incydent potwierdzili, że mężczyzna z Bournemouth został aresztowany pod zarzutem gwałtu i jest przesłuchiwany przez funkcjonariuszy.

Główny inspektor Ross Graham z CID w Bournemouth powiedział: „Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wesprzeć ofiarę, a jego rodzina jest na bieżąco informowana”.


„Wszczęliśmy dochodzenie w tej sprawie i ciągle poszukujemy świadków”.

Główny inspektor Darren Harris z lokalnego obszaru policyjnego BCP powiedział: „Policja współpracuje z Radą BCP i innymi agencjami partnerskimi, aby zapewnić nam większą widoczną obecność wzdłuż wybrzeża. Wysiłki te będą kontynuowane przez resztę wiosny i latem”.

„W razie problemów można zwrócić się do ratowników i personelu RNLI, a ich wieże plażowe służą jako bezpieczne miejsce do rozwiązywania problemów lub szukania dalszej pomocy”.

-