Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Podróże nawet za jednego pensa. Jet2 uruchomia super promocję

Wczasowicze, którzy chcieliby się wybrać na tygodniowe wakacje w ciepłych krajach za okazyjną cenę, mają szansę, aby spełnić swoje marzenia, ponieważ w Jet2 można kupić wakacje nawet za jednego pensa.

Firma turystyczna ponownie oferuje promocję „Bid for a Break”, co oznacza, że możesz mieć szansę na „wylicytowanie” wycieczki za grosze.


Jeśli desperacko chcesz podróżować i masz dużo szczęścia, możesz wyjechać do ciepłych miejsc takich jak Teneryfa, Bułgaria i Gran Canaria biorąc udział w licytacji w Jet2.

Zgodnie z regulaminem Jet2, aby wygrać wycieczkę w słońcu, musisz złożyć najniższą ofertę.

Jednak jak to bywa w takich ofertach, jest jeden drobny haczyk.

Oprócz tego, że oferta musi być najniższa, to musi być ona również wyjątkowa, co oznacza, że musisz wyróżniać się z tłumu, będąc jedyną osobą, która zaoferowała taką kwotę.

Pierwszą wycieczkę w tym roku otrzymała kobieta, której udało się wyjechać na wakacje do Turcji za jedyne 14,46 funtów.


W drugim tygodniu promocji inna kobieta wylicytowała wycieczkę do Grecji za 14.82 GBP.

Licytacja obywa się co tydzień i w można wygrać siedmiodniową wycieczkę dla dwóch dorosłych i dwóch dzieci w 4-gwiastkowym hotelu Aqua Nevis Club Hotel w Sunny Beach w Bułgarii.

W tym roku ludzie będą również mieli szansę odbyć podróże do miejsc takich jak Baleary, Wyspy Kanaryjskie, Bułgaria, Grecja, Cypr i Turcja.

Zobacz też:


Promocja ruszyła po raz pierwszy w zeszłym roku, 23 osobom udało się wygrać wakacje.

Dzięki licytacjom ludzie polecieli do miejsc takich jak Santorini, Majorka i Algarve po tym, jak zalicytowali odpowiednio tylko 1,60 funta, 5,70 funta i 8,51 funta.

Dla tych, którzy nie mają szczęścia, aby wygrać, też mamy dobrą wiadomość.

Jet2 nagrodzi wszystkich licytujących specjalnym kodem rabatowym, dzięki któremu otrzymają 60 GBP zniżki na następne wakacje.


Steve Heapy, dyrektor generalny Jet2.com i Jet2holidays, powiedział: „Po pełnym odblokowaniu podróży międzynarodowych wiemy, jak bardzo brytyjscy wczasowicze chcą uciec, aby cieszyć się tak potrzebnym słońcem i cieszymy się, że możemy ponownie uruchomić naszą ofertę Bid for a Break”.

„Kampania odniosła ogromny sukces w zeszłym roku, a teraz, dzięki jej wznowieniu, po raz kolejny dajemy wczasowiczom szansę na ucieczkę w zabawny sposób za potencjalnie tylko kilka pensów” - dodał.

Jak licytować wakacje?

  • Najpierw musisz pobrać aplikację Jet2holidays.
  • Następnie musisz przejść do strony „Offers”
  • Kliknij „bid for a break”.
  • Wpisz swoje dane w udostępnionym formularzu.
  • Zapisz najniższą ofertę.
  • Miej nadzieje, że uda Ci się wygrać i zdążysz spakować walizkę. Powodzenia!
-