Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ryanair ogłasza nową trasę z UK. Loty już od kwietnia 2023 roku

Tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły, że do swoich letnich usług dodają kolejną europejską trasę lotniczą ze Zjednoczonego Królestwa.

Tym razem budżetowy przewoźnik zaproponował loty z międzynarodowego lotniska w Belfaście.


Tanie linie lotnicze zwiększą swoją ofertę w Irlandii Północnej o nowe połączenie z Belfastu do Budapesztu w ramach najnowszego rozkładu lotów na lato 2023 r.

Nowa trasa będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu, a pasażerowie będą mogli podróżować do tego pięknego miasta już od kwietnia 2023 roku.

Dara Brady z Ryanair powiedziała: „W związku ze zbliżającymi się wielkimi decyzjami dotyczącymi podróży Wielkanocą i latem 2023 roku, cieszymy się, że możemy zapewnić naszym klientom w Irlandii Północnej jeszcze większy wybór i wartość usług, dodając nową trasę do Budapesztu jako część naszego rozkładu w 2023 roku”

„Aby zaznaczyć dobre wieści, uruchomiliśmy ograniczoną czasowo wyprzedaż miejsc dla klientów, którzy chcą wykorzystać okazję i kupić bilety na wakacje z cenami zaczynającymi się już od 29,99 GBP, dostępnymi na Ryanair.com” - dodała.


Ryanair jest najpopularniejszą linią lotniczą w Europie, obsługującą ponad 1600 lotów dziennie z 72 baz, łączącą 189 celów podróży w 30 krajach i obsługującą flotę ponad 300 nowych samolotów Boeing 737-800.

Ryanair ogłosił niedawno wiążące zamówienia na kolejne 280 nowych Boeingów 737, a także opcje na 100 kolejnych Boeingów 737 MAX 200, co pozwoli Ryanairowi zwiększyć ruch z 90 mln w tym roku do ponad 150 mln rocznie w 2024 roku.

Niestety prezes irlandzkiej taniej linii lotniczej Ryanair, Michael O'Leary, zapowiedział podwyżkę cen biletów lotniczych tej firmy w 2023 roku.


O'Leary wyjaśnił, że w ciągu najbliższego roku lub dwóch wczasowicze nie zobaczą taryf poniżej 9,99 funtów ze względu na wysokie ceny ropy, podało The Sun.

„W tym roku drugi rok z rzędu będziemy świadkami wysokiego, jednocyfrowego wzrostu cen, co nie miało miejsca od bardzo dawna” – powiedział szef Ryanaira.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube


Czytaj poprzedni artykuł:
Szczury wielkości kotów terroryzują miasto w Wielkiej Brytanii
 Czytaj następny artykuł:
Podwyżki zasiłków i emerytur w UK będą kosztować każdego podatnika 1000 GBP