Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

38-letnia kobieta leżała martwa w swoim mieszkaniu w UK przez ponad trzy lata

Kobieta została znaleziona w „zmumifikowanym i szkieletowym stanie” po tym, jak leżała martwa w swoim mieszkaniu przez ponad trzy i pół roku.

38-letnia Laura Winham została znaleziona w swoim domu w Woking w hrabstwie Surrey w Wielkiej Brytanii przez swojego brata w maju 2021 roku.


Dokumentacja dentystyczna wykazała, że ​​zmarła w listopadzie 2017 r., powiedzieli prawnicy rodziny.

Był to też ostatni miesiąc, w którym zrobiła jakiekolwiek oznaczenia w swoim kalendarzu, gdzie przed śmiercią napisała „Potrzebuję pomocy”.

Laura chorowała na schizofrenię, przez co jej rodzina nie była w stanie utrzymywać z nią kontaktu.

Jej siostra Nicky powiedziała Daily Mail: „Kontakt z nami wydawał się dla niej ogromnym obciążeniem, ​​uwierzyła, że możemy ją skrzywdzić”.


„Nie chciała się z nami widzieć i ostatecznie z wielkim smutkiem musieliśmy uszanować jej wolę i zostawić ją profesjonalistom” - dodała.

Jednak wygląda na to, że nikt z zespołu zdrowia psychicznego Laury ani opieki społecznej nie sprawdzał jej stanu przez trzy i pół roku.

„Nikt nigdy nie sprawdzał co się z nią dzieje” – powiedzieli prawnicy.

Dopływ gazu do jej nieruchomości został odcięty w styczniu 2019 r., dodali.


Surrey Police stwierdziła, że ​​w jej śmierci „nie było udziału osób trzecich”.

Rzeczniczka powiedziała, że ​​funkcjonariusze znaleźli jej ciało 24 maja 2021 r.

„Dochodzenie zostało zakończone i funkcjonariusze stwierdzili, że nie było udziału osób trzecich. Akta zostały przekazane koronerowi” –​​powiedziała.

Zobacz też:


„Funkcjonariusze byli wcześniej pod wskazanym adresem w październiku 2017 r. Nie stwierdzono żadnych wykroczeń, sporządzony został raport i przekazany opiece społecznej dla dorosłych”.

Jej siostra Nicky Winham dodała, że pracownicy opieki społecznej i zdrowia psychicznego „przymknęli oko”, a wszyscy, którzy mieli obowiązek opieki, „wytarli ręce i zapomnieli” o jej siostrze.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Tysiące dzieci obywateli UE, które urodziły się w UK, mogą stracić brytyjskie obywatelstwo
 Czytaj następny artykuł:
Przerwy w dostawie prądu w UK. Setki domów pozbawione zasilania