Wiadomości
15-latka śmiertelnie potrącona przez autobus w Birmingham
W sobotę w Birmingham w Wielkiej Brytanii doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego życie straciła 15-letnia dziewczyna.
Nastolatka została potrącona przez autobus National Express West Midlands na Sheaf Lane w Sheldon tuż przed godziną 15:00 GMT.
Poszkodowana została zabrana do szpitala, gdzie niestety zmarła wkrótce po przyjeździe.
Kierowca autobusu pomagał w dochodzeniu, poinformowała West Midlands Police.
Rzecznik National Express West Midlands powiedział po wypadku, że jego myśli są z ofiarami i ich bliskimi.
„Będziemy nadal udzielać policji wszelkiej pomocy, podczas kontynuowania dochodzenia w sprawie tego, co się stało” – dodał.
Na przystanku autobusowym i przy pobliskim drzewie złożono kwiaty.
Policja natomiast zaapelowała o zgłaszanie się świadków.
Każdy, kto ma jakiekolwiek nagranie, powinien wysłać e-mail na adres SCIU@westmidlands.police.uk lub skontaktować się za pośrednictwem czatu na żywo na swojej stronie internetowej.
Numer referencyjny sprawy to: 2467 z 18 marca.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące kierowców w regionie Midlands ukaranych na autostradzie M6 mimo …
Wielka Brytania: HMRC zacznie pobierać pieniądze bezpośrednio z kont ban…
Podwyżka płacy minimalnej może pogłębić bezrobocie wśród młodych w Wielk…
Wielka Brytania przygotowuje się na wichury do 120 km/h i ulewne deszcze…
Wielka Brytania odsyła 16 migrantów do Francji. To największy lot w rama…
Czy wiesz, co kryje się pod Twoją podłogą? W wielu brytyjskich domach sp…
Pomarańczowy sok za £5,30 – historia, która tłumaczy, dlaczego ceny w br…