Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Asda uruchamia wielką wyprzedaż w weekend: Frytkownica powietrzna już za 19 GBP

Fot: Wikimedia Commons
Asda ogłosiła wczoraj poważne obniżki cen, uruchamiając nową akcję „Mega Event Price Drop”, która oferuje klientom możliwość oszczędzenia 50% lub więcej na czterech produktach w sklepie każdego weekendu.

Pierwsza tura wyprzedaży rozpoczęła się w czwartek, 8 lutego, i trwa do niedzieli, 11 lutego.


Wśród gwiazd pierwszej rundy jest ulubione urządzenie kuchenne Brytyjczyków – frytkownica powietrzna Gino D’Acampo, oceniana na pięć gwiazdek, której cena spada z 39 funtów do zaledwie 19 funtów.

Urządzenie to stało się coraz popularniejszym dodatkiem kuchni, okazując się znacznie tańszym w eksploatacji niż tradycyjny piekarnik, oszczędzając czas, wysiłek i pieniądze.

Jednak to nie koniec oszczędności. Akcja „Mega Event Price Drop” będzie się odbywać każdego weekendu (od czwartku do niedzieli) z rotacją czterech produktów za każdym razem.


W ten weekend supermarket obniża również ceny popularnych marek spożywczych, takich jak Nescafé i Muller.

W wyprzedaży znajdziesz Nescafe Coffee Original (200 g) i Nescafe Coffee Decaf (200 g) za jedyne 2,25 funta (zwykle 4,50 funta).

Asda ma również w ofercie ręczniki kuchenne Regina Blitz XL, których cena spadła do 1,62 funta z 3,25 funta.

Czwartym i ostatnim produktem objętym rabatem jest sześciopak jogurtów Muller Corner. Pakiet ten zwykle kosztuje 4 funty, ale teraz wychodzi na nieco ponad 30 pensów za jogurt (2 funty).


Ta wyprzedaż następuje po ogłoszeniu powrotu ulubionej przez klientów Asdy akcji „Christmas Saver Cashpot” – siedem miesięcy wcześniej, aby pomóc klientom oszczędzać na specjalną okazję.

Supermarket po raz pierwszy uruchomił plan oszczędnościowy dla swoich członków Reward w lipcu 2023 roku – i w zeszłym roku aż 1,7 miliona klientów zaoszczędziło pieniądze dzięki funkcji aplikacji lojalnościowej.

Zobacz też:


Asda nie jest jedyną marką zaangażowaną w akcję oszczędzania. Tesco niedawno ogłosiło, że miliony voucherów Clubcard wygasają pod koniec lutego – zachęcając klientów do wykorzystania swoich punktów.

Vouchery można wykorzystać w sklepie lub online, aby zaoszczędzić na cotygodniowych zakupach, przy czym 150 punktów równa się 1,50 funta.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Cztery obszary w Wielkiej Brytanii, w których Council Tax wzrośnie nawet o 200 GBP
 Czytaj następny artykuł:
Duży supermarket w Wielkiej Brytanii sprzedaje dział bankowości detalicznej bankowi Barclays