Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Brytyjska linia lotnicza wydaje ostrzeżenie dla pasażerów podróżujących z lotniska w Anglii

Linia lotnicza Jet2 wydała ważne ostrzeżenie dla pasażerów latających z lotniska w Manchesterze tego lata, informując ich o potencjalnych zakłóceniach w Wielkiej Brytanii.

W miarę zbliżania się sezonu letniego, który przynosi wzrost międzynarodowych podróży, Jet2 opublikowała kilka komunikatów dla turystów.


Utrudnienia na drodze do lotniska

Jedno z kluczowych ogłoszeń dotyczy zamknięć dróg, które mogą wpłynąć na podróżnych udających się na lotnisko w Manchesterze.

Linia lotnicza apeluje do pasażerów, aby „poświęcili wystarczająco dużo czasu” na dotarcie na lotnisko.


Na stronie internetowej Jet2 można przeczytać: „Zostaliśmy poinformowani o robotach drogowych pomiędzy węzłami 5 i 6 autostrady M56, które rozpoczną się w poniedziałek 10 czerwca i mają zakończyć się pod koniec sierpnia 2024 roku”.

Jet2 kontynuuje: „Będą zamknięcia autostrady M56, prosimy o sprawdzenie na stronie National Highways dokładnych dat i godzin zamknięć w tym okresie. Objazdy będą wyraźnie oznakowane przez cały czas trwania prac”.

Linia lotnicza podkreśla znaczenie zapewnienia sobie odpowiedniego czasu na podróż na lotnisko w Manchesterze, ponieważ wszystkie loty obsługiwane przez Jet2.com są planowane zgodnie z rozkładem.


Sprawdzenie szczegółów lotu

Dodatkowo Jet2 doradza wszystkim pasażerom, aby sprawdzili najnowsze szczegóły dotyczące lotów na swojej stronie internetowej „co najmniej 12 godzin przed lotem, aby uzyskać najnowsze informacje o locie” oraz aby byli na „lotnisku wylotu co najmniej 2 godziny przed planowaną godziną odlotu”.

Wskazówki od Jet2 kończą się informacją: „W przypadku opóźnień lotów, dodatkowe informacje można znaleźć, korzystając z powyższego panelu wyszukiwania, wpisując numer lotu lub trasę. Przypominamy, że stanowiska odprawy zamykają się 40 minut przed planowaną godziną odlotu”.


„Prosimy o zapewnienie sobie wystarczająco dużo czasu na podróż na lotnisko w Manchesterze, ponieważ wszystkie loty Jet2.com są planowane zgodnie z rozkładem” - dodano.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
Ogromne kolejki na lotnisku w Wielkiej Brytanii. Ludzie czekają po kilka godzin
 Czytaj następny artykuł:
Ryanair odwołuje prawie 100 lotów i wydaje oświadczenie