Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ogromne kolejki na lotnisku w Wielkiej Brytanii. Ludzie czekają po kilka godzin

Dziś rano przed lotniskiem w Birmingham w Wielkiej Brytanii utworzyła się ogromna kolejka, która wzbudziła frustrację wśród podróżnych.

Pasażerowie, którzy mieli wylecieć z BHX, czekali na zewnątrz strefy odpraw, zanim jeszcze dotarli do hali bezpieczeństwa.


Turystów wypełniających kolejki przed lotniskiem szybko wypełniły media społecznościowe swoimi niezadowolonymi komentarzami.

Jeden z użytkowników opisał sytuację na lotnisku jako „rzeź”, podczas gdy inny nazwał wielkość kolejki „haniebną”.

Sytuacja na lotnisku jest wynikiem kilku tygodni opóźnień i problemów, które sprawiły, że niektórzy pasażerowie spóźniali się na swoje loty.

Pasażerka Alison Woolhouse powiedziała, że ​​po odprawie bagażu poproszono ją, aby dołączyła do ogromnej kolejki przed lotniskiem.


Inny pasażer podróżujący dziś rano z BHX opisał sceny na lotnisku jako „całkowicie haniebne”.

Udostępniając zdjęcie długiej kolejki przed drzwiami wejściowymi lotniska, dodał: „Przybyłem o 5:30 na wyjazd o 7:45 i zobaczyłem to”.

Lotnisko zakończyło w maju modernizację „state-of-the-art” hali bezpieczeństwa o wartości 60 milionów funtów, po miesiącach prac budowlanych.

Zobacz też:


Nowa hala pozwoli pasażerom na przewożenie płynów o pojemności do dwóch litrów w bagażu podręcznym.

Jednak pomimo zakończenia prac, lotnisko poinformowało, że „do odwołania” pasażerowie będą mogli przewozić płyny tylko do 100 ml, ponieważ obowiązują „częściowe ograniczenia regulacyjne”.

Modernizacja ma na celu umożliwienie obsługi 18 milionów pasażerów rocznie do 2033 roku, w porównaniu do obecnych 12 milionów.

-
 
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Czytaj poprzedni artykuł:
eBay rezygnuje z ważnej opcji płatności używanej przez miliony klientów
 Czytaj następny artykuł:
Brytyjska linia lotnicza wydaje ostrzeżenie dla pasażerów podróżujących z lotniska w Anglii