Wiadomości
Zmarł Polak brutalnie zaatakowany w Bracknell
42-letni Polak został napadnięty i brutalnie pobity w Bracknell. Wczoraj zmarł w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń.

Miroslawa Januszkiewicza zaatakowano na przystanku autobusowym pomiędzy godziną 2 a 3.45 rano 10 kwietnia. Mężczyzna otrzymał silny cios w głowę i stracił przytomność. 42-letniego Polaka przewieziono do szpitala w stanie krytycznym. Lekarze przez dwa dni walczyli o jego życie. Niestety, w czwartek mężczyzna zmarł.
Jak podaje BBC, lokalna policja zatrzymała w związku ze sprawą 28-letniego mieszkańca Reading, który jest podejrzany o dokonanie napaści na Polaka. Z uwagi na dobro prowadzonego śledztwa służby nie ujawniają szczegółów na temat sprawy. Policja apeluje również do świadków zdarzenia o pomoc w ustaleniu okoliczności brutalnego ataku.
Miroslaw Januszkiewicz mieszkał w Bracknell od 2013 roku, miał rodzinę i wielu przyjaciół. Znajomi mówią o nim, że był bardzo miłym i dobrym człowiekiem i prawdziwym dżentelmenem.
piątek, 13 kwietnia 2018 09:27
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Rekordowa liczba donosów do HMRC. Brytyjczycy coraz częściej donoszą na …
DWP wydaje pilne ostrzeżenie dla osób pobierających benefity. Kobieta tr…
Miliony pracowników w Wielkiej Brytanii zapłacą wyższe podatki. Pięć spo…
Birmingham Council wypłaci odszkodowanie mieszkance za brak odbioru śmie…
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Mogą st…
Aldi wydaje pilne ostrzeżenie dla klientów. Supermarket zwróci pieniądze
Miliony kierowców utkną w korkach w sierpniowy bank holiday. Oto drogi n…