Wiadomości
Video: Niania bije i rzuca chłopcem
Na filmie z ukrytej kamery widać, jak niania bije i rzuca chłopcem, którym powinna się zajmować.
Do Roweny i Jacka Churchlandów z południowo-wschodniego Londynu zaczęły napływać niepokojące informacje na temat ich niani, Agathy. Kilka razy przyłapali ją na kłamstwie w sprawie miejsca, gdzie się akurat znajduje, a raz sąsiad powiedział, że zostawia dziecko same na dłuższe okresy czasu.
Para nie chciała w to uwierzyć, ale zdecydowali się przyjąć radę babci Olliego i zainstalowali ukrytą kamerę w pokoju dziecka. To właśnie dzięki niej udało się sfilmować atak – Agatha rzuca dziecko i kilkukrotnie uderza je. Rodzice zawiadomili policję.
Kobieta została oskarżona o okrucieństwo w ramach Children and Young Persons Act, ale nie o napaść. I chociaż przyznała się do ataku, została uznana za niewinną i puszczona wolno.
piątek, 16 maja 2014 11:52
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza zmiany w wypłatach świadczeń w sierpniu
Koniec z ograniczeniem do 100 ml płynów w bagażu podręcznym w Wielkiej B…
Tragiczny wypadek szkolnego autokaru w Anglii – jedno dziecko nie żyje, …
Wizz Air wycofuje kilkadziesiąt tras z powodu upałów niszczących samolot…
Supermarket w Wielkiej Brytanii ukarany grzywną 640 000 GBP za sprzedaż …
Rynek pracy w Wielkiej Brytanii słabnie – rośnie bezrobocie, a wzrost pł…
Ryanair wydaje pilne ostrzeżenie dla podróżnych – zmiany zasad bagażu po…