Wiadomości
Fontanna Floozie in the Jacuzzi zostanie wypełniona kwiatami
Znajdująca się przed Coucnil House w Birmingham niedziałająca fontanna znana jako Floozie in the Jacuzzi niedługo zmieni swój wygląd i zostaną zasadzone w niej kwiaty.

Od 2013 roku fontanna jest całkowicie sucha. Przyczyniła się do tego awaria i wyciek, który sprawiał, że zużywane było zdecydowanie za dużo wody. Teraz, jeśli urzędnicy zdecydowaliby się uruchomić wodotrysk ponownie, to dzienny rachunek za wodę opiewałby na 2 tys. funtów, a roczny na ponad 100 tys.
Przeprowadzane na bieżąco naprawy nie dawały żadnego rezultatu, więc zdecydowano, że konieczne jest wykonanie kompleksowych badań, które pomogą ustalić przyczynę przecieku. Jednak będzie można to zrobić dopiero w styczniu. Postanowiono zatem zasadzić w fontannie kwiaty i krzewy. Do połowy lipca obiekt powinien zostać wypełniony kolorowymi roślinami.
sobota, 27 czerwca 2015 07:34
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Nowe…
HMRC wprowadza ogromne zmiany w płatnościach. Nowe przepisy w Wielkiej B…
Nowe dane pokazują brutalną prawdę. Przeciętny mieszkaniec Wielkiej Bryt…
Rzadka moneta 50p sprzedana za prawie 250 GBP. Kolekcjoner zapłacił 495 …
Ceny zakupów w Wielkiej Brytanii mogą być nawet dwukrotnie wyższe przez …
Ambasada RP wydaje pilne ostrzeżenie dla Polaków w Wielkiej Brytanii
W Wielkiej Brytanii spadnie śnieg. Meteorolodzy przewidują nawet 10 cm b…