Wiadomości
Uczeń szkoły w Erdington ugodzony nożem – policja aresztowała dwóch nastolatków
Policja z Birmingham aresztowała wczoraj dwóch nastolatków podejrzanych o próbę zamordowania ucznia jednej z tamtejszych szkół. Chłopak został ugodzony nożem.
Funkcjonariusze zostali wezwani do znajdującej się na Fentham Road w Erdington City of Birmingham School krótko po godzinie 13:30 po tym, jak w budynku placówki pojawiła się grupa osób, która zaatakowała 15-letniego uczenia.
Poszkodowanym zajęli się sanitariusze z West Midlands Ambulance Service. Chłopca zabrano do szpitala. Obrażenia, które odniósł są poważne, ale jego stan jest stabilny.
Niedługo po zdarzeniu policjantom udało się aresztować dwóch nastolatków podejrzewanych o dokonanie napaści na ucznia. Są w wieku 16 i 17 lat. Wszczęto śledztwo, a funkcjonariusze prowadzą poszukiwania pozostałych napastników.
Przedstawiciel West Midlands Police informuje, że dochodzenie jest dynamiczne i obecnie trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Policjanci i szkoła ściśle współpracują w tej sprawie. Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje na temat incydentu proszony jest o natychmiastowe złożenie zeznań.
piątek, 11 listopada 2016 06:32
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza nowe zasady dla osób z pre-settled status. Kog…
„Kopuła ciepła” w Wielkiej Brytanii: ekstremalne temperatury i alerty zd…
Duży bank w Wielkiej Brytanii oferuje klientom 200 GBP za zmianę konta
Wielka Brytania przygotowuje się na falę upałów. Temperatura ma przekroc…
Wielka Brytania obniża rachunki za energię — 129 GBP mniej dla milionów …
Supermarket Aldi pilnie wycofuje popularny produkt. Klienci ostrzeżeni p…