Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Zakaz puszczania kolęd w centrum Birmingham- urzędnicy zagrozili sądem
Zakaz puszczania kolęd w centrum Birmingham- urzędnicy zagrozili sądem
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Właściciel kwiaciarni z Birmingham został postraszony sądem za to, że puszcza przez głośniki świąteczne piosenki i kolędy. Urzędnicy uważają, że łamie prawo.

Allan Poole od dziesięciu lat w okresie przedświątecznym robi tematyczne wystawy i puszcza kolędy oraz zbiera pieniądze na Birmingham Children's Hospital. W ubiegłym roku przekazał na ten cel 400 funtów - pisze Birmingham Mail.

W tym roku strażnicy z Birmingham City Council oskarżyli go o łamanie zapisów Control of Pollution Act 1974 o reklamowaniu działalności za pośrednictwem systemu dźwięku. 52-latek mówi, że przez wszystkie lata kontynuowania swojej tradycji nie otrzymał ani jednej skargi. Dodaje, że każda firma puszcza taką muzykę i nawet na świątecznym jarmarku można posłuchać kolęd. Zbliża się Boże Narodzenie i takie rzeczy są na porządku dziennym, a urzędnicy muszą to zrozumieć.
wtorek, 08 grudnia 2015 07:06
 


Komentarze 

+50 #1 nalena 2015-12-08 12:14
A dlaczego nie zrobią nic z tymi obibokami co całymi dnami w centrum muzułmańskie modlitwy na fula puszczają?To OBRAŻA MOJE UCZUCIA RELIGIJNE!!! mimo to codziennie tam dwa stoiska pro muzułmańskie się na połowę deptaka rozkładają z mega głośnikami i zmuszają wszystkich do słuchania tego paskudztwa (brzmi to jakby jakiś gościu płakał za utraconym.....potem błagał o litość i znowu płakał i tak w kółko)Takie zachowanie jest agresywne i napastliwe w stosunku do przechodniów
+28 #2 rkuk 2015-12-08 18:26
wiec polacy skrzyknijmy sie na koledowanie . anglicy maja to gdzies ale my mamy jeszcze jakas tradycje wiec do boju czekam na propozycje
+9 #3 adam806 2015-12-08 21:41
ciapaci gora!!!! huraaa KU....A co tu sie dzieje, a wyposci stadko swin w centrum

Czytaj poprzedni artykuł:
Powódź w północno-zachodniej Anglii: jedna ofiara śmiertelna i 45 tys. domów bez prądu
  Czytaj następny artykuł:
Sklep z kanapkami Philpotts zamknięty na dwa dni ze względu na plagę myszy