Alisha Supermarket
Reklama: Polska Przychodnia Medical-Dent Alisha Supermarket CJC Furniture L.A.Transport
Promy
Reklama: Google Promy
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Książę George z pierwszą zagraniczną wizytą
Książę George z pierwszą zagraniczną wizytą
   sledzik    Wykop    Gwar    Facebook   
Książęca para rozpoczęła trzytygodniową podróż po Nowej Zelandii i Australii. Jest to pierwsza zagraniczna wizyta księcia George’a.

Podczas wizyty towarzyszy im 11 osób, w tym niedawno zatrudniona niania małego George'a.

W programie wizyty w Nowej Zelandii są: spotkanie z jednym z miejscowych plemion, zwiedzanie stadionu rugby oraz winnicy. W Australii brytyjska para książęca będzie w Sydney, Queensland, Adelajdzie, Canberze, a także w Górach Błękitnych. W trzy tygodnie odbędą 51 oficjalnych spotkań. – podaje interia.pl

Kate i William tak ustawili program wizyty, aby nie była ona zbyt męcząca dla księcia George'a. Mały książę - jak poinformował Pałac Kensington - będzie uczestniczył tylko w kilku wybranych wydarzeniach.

Wizyta w Nowej Zelandii i Australii jest porównywana do tej, jaką odbyli rodzice księcia Williama - książę Karol i Diana w 1983 roku. William miał wtedy 9 miesięcy i też poleciał z nimi w podróż. Dla księżnej Kate jest to pierwsza wizyta w Australii, ani w Nowej Zelandii.
poniedziałek, 07 kwietnia 2014 08:08
 Czytaj poprzedni artykuł:
20 tys. kandydatów na 450 stanowisk w policji
  Czytaj następny artykuł:
Komisja rozjemcza zamiast sądu pracy


Montaz anten satelitarnych

Ankieta

Czy wrócisz do Polski jeśli UK wyjdzie z UE?
 
Sklep Jarmark
UWAGA:

Aby poprawnie przeglądać tę stronę, Twoja przeglądarka musi obsługiwać Javascript. Nie możesz też używać oprogramowania które zmienia zawartość strony.

Jeśli strona nie wyświetla się prawidłowo, wyłącz dodatki lub oprogramowanie blokujące prawidłowe wyświetlanie strony( np.: Adblock...) lub zmień przeglądarkę internetową.