Wiadomości
19-latek zamordował siostrę w kempingowym ośrodku wakacyjnym
19-latek przyznał się wczoraj do zabójstwa swojej nastoletniej siostry w przyczepie kempingowej w ośrodku wakacyjnym na północnym wybrzeżu Walii.
19-latek przyznał się wczoraj do zabójstwa swojej nastoletniej siostry w przyczepie kempingowej w ośrodku wakacyjnym na północnym wybrzeżu Walii.
Matthew Selby, przyznał się przed sądem Mould Crown Court do zabójstwa swojej siostry, Amandy, z powodu niepoczytalności.
15-letnia Amanda Selby, zmarła 31 lipca 2021 zeszłego roku w Ty Mawr Holiday Park w Towyn, niedaleko Abergele w północnej Walii.
Policja została wezwana do Ty Mawr Holiday Park z powodu „zamieszek domowych”.
Na miejsce zdarzenia przybyły dwie karetki i trzy pojazdy szybkiego reagowania, a także trzy radiowozy.
Niestety mimo usilnych starań ratowników medycznych dziewczyna została uznana za zmarłą na miejscu zdarzenia.
Nastolatka zmarła z powodu uduszenia po zmiażdżeniu jej gardła i zablokowaniu zewnętrznych dróg oddechowych.
Sprawa została odroczona do 18 marca, kiedy nastąpi skazanie.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania: fala upałów potrwa dłużej. Met Office podało dokładny t…

Aldi wprowadza do sprzedaży tani klimatyzator za 15 GBP

Wielka Brytania ma poważny problem z migrantami. Zniknęło ponad 50 tys. …

Zakaz podlewania ogrodów w Wielkiej Brytanii. Pierwszy dostawca wprowadz…

Wielka Brytania rozprawia się z benefitami – oszuści stracą prawo jazdy

Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają średnio 473 GBP z HMRC

Pilny komunikat dla klientów supermarketów w Wielkiej Brytanii. Wycofano…
