Wiadomości
T. May: Będziemy kontynuować prace nad opuszczeniem Unii Europejskiej
Izba Gmin odrzuciła wniosek o wotum nieufności dla rządu Theresy May. Brytyjską premier poparło 325 posłów, przeciw było 306.
- Przede wszystkim chcę podziękować Izbie Gmin za wyrażenie zaufania wobec rządu. Nie podchodzimy lekko do tej odpowiedzialności.
Mój rząd będzie kontynuował działania, aby zwiększyć dobrobyt, zagwarantować bezpieczeństwo i wzmocnić naszą unię.
Będziemy również kontynuować prace, aby spełnić obietnicę daną obywatelom naszego kraju, aby wypełnić postanowienia referendum i opuścić Unię Europejską - oświadczyła premier May bezpośrednio po głosowaniu.
Źródło:x-news
czwartek, 17 stycznia 2019 09:14
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne ostrzeżenie dla właścicieli domów w Wielkiej Brytanii. Raty hipote…
Wielka Brytania w kryzysie finansowym. Funt notuje największy spadek od …
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla podatników. Największa ref…
Ryanair ogłasza likwidację lotów z trzech lotnisk i zamknięcie jednej ba…
Największe firmy w Wielkiej Brytanii tną miejsca pracy w najszybszym tem…
Wielka Brytania szykuje się na 24°C i falę ciepłego powietrza, ale synop…
Wielka Brytania zaostrza kontrole. Ponad 400 tys. osób zagrożonych karą …