Wiadomości
Od 2017 roku w brytyjskich pociągach będzie darmowe Wi-Fi
David Cameron ogłosił, że od 2017 roku w pociągach czterech brytyjskich przewoźników pasażerowie będą mogli korzystać z darmowego Wi-Fi.
David Cameron ogłosił, że od 2017 roku w pociągach czterech brytyjskich przewoźników pasażerowie będą mogli korzystać z darmowego Wi-Fi.Mowa tu o firmach TSGN, Southeastern, Chiltern i Arriva Trains Wales, które łącznie w ciągu roku obsługują ponad 500 mln kursów. Sygnał będzie pozyskiwany dzięki specjalnym nadajnikom umieszczonym wzdłuż torów - pisze The Guardian.
Inwestycja zostanie sfinansowana z kar, jakie za opóźnienia Office of Rail Regulation nałożyło w 2014 roku na Network Rail. Kwota ta sięgnęła 50 mln funtów.
Krytycy takiego sposobu pozyskiwania pieniędzy uważają, że wymierzanie kar jest nierozsądne, gdyż tylko ogranicza budżet i co za tym idzie fundusze, które można przeznaczyć na renowację torów.
czwartek, 12 lutego 2015 12:41
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Nadchodzi zima: Meteorolodzy ostrzegają przed śniegiem i lodem w całej W…
Wielka Brytania wprowadza największą reformę świadczeń od dekad
Wielka Brytania wprowadza przełomową reformę: najemcy zyskają nowe prawa
„Mamo, ja umrę” – przerażenie 9-latki z Birmingham po ataku psa na osied…
Wielka Brytania będzie musiała płacić do unijnego budżetu w zamian za śc…
Limit ochrony pieniędzy na koncie bankowym w Wielkiej Brytanii wrośnie d…
Inflacja w Wielkiej Brytanii spada do 3,6% – październik przynosi wyraźn…






