Wiadomości
Przyszła premier Wielkiej Brytanii "Brexit oznacza Brexit”
Przyszła premier Wielkiej Brytanii wykluczyła w poniedziałek drugie referendum w sprawie członkostwa kraju w Unii Europejskiej.

Theresa May potwierdziła, że będzie respektować wyniki referendum: "Brexit to Brexit - i uczynimy z niego sukces". Jak powiedziała, podzielony kampanią referendalną kraj potrzebuje "zjednoczenia i pozytywnej wizji rozwoju".
Przyszła premier Theresa May już zapowiedziała, że zrobi wszystko, aby ograniczyć napływ imigrantów na Wyspy. W swoich wypowiedziach odmówiła też zagwarantowania prawa pobytu obywatelom państw członkowskich UE, którzy obecnie mieszkają w Wielkiej Brytanii.
Podczas wywiadu 2 lipca, którego tematami był Brexit i przyszłość kraju, May powiedziała, że Londyn powinien twardo negocjować z UE, m.in. w kwestii pracy obcokrajowców. Stwierdziła, że Wielka Brytania zatrzyma niemających obywatelstwa obcokrajowców u siebie tylko pod warunkiem, że kraje Wspólnoty to samo zadeklarują względem Brytyjczyków, mieszkających w Unii.
Nowa szefowa torysów zostanie oficjalnie zatwierdzona na stanowisku premiera w środę wieczorem.
wtorek, 12 lipca 2016 07:43
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ryanair zapowiada anulowanie lotów z Wielkiej Brytanii do popularnych mi…
Wielka Brytania wydaje pilne ostrzeżenie dotyczące podroży do krajów str…
Duże miasto w Midlands uznane za najbardziej niebezpieczne – i to nie je…
Duży brytyjski bank obniży oprocentowanie kredytów hipotecznych o 0,25%
HMRC wykorzystuje sztuczną inteligencję do monitorowania mediów społeczn…
Duży dostawca energii oferuje wybranym mieszańcom Wielkiej Brytanii dwa …
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla podatników w Wielkiej Brytanii. Zapowi…