Wiadomości
15-latek został oskarżony o zabójstwo Polaka w Harlow
15-letni chłopak został oskarżony o zabójstwo Polaka w Harlow w sierpniu tego roku. Nastolatek usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci.

Arkadiusz Jóźwik został śmiertelnie pobity przez grupę nastolatków. Do tragedii doszło 27 sierpnia około godziny 23:35 w The Stow w Harlow. Gang napastników złożonych z dziewcząt i chłopców, rzucał w kierunku Polaka i jego znajomego obelgi, a następnie dopuścił się brutalnego ataku, w wyniku, którego poszkodowani stracili przytomność.
Jak pisze Sky News, pięciu innym młodym ludziom, którzy byli na miejscu, nie postawiono zarzutów. Wstępne doniesienia policji sugerowały, że zabójstwo będzie traktowane jako przestępstwo z nienawiści, jednak obecnie nie jest to brane pod uwagę. 15-latek pojawi się w sądzie w Chelmsford 6 stycznia 2017 r.
piątek, 02 grudnia 2016 10:11
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Anglia wprowadza zakaz używania węży ogrodowych dla milionów osób – kary…
HMRC wprowadza ogromną zmianę w podatkach w Wielkiej Brytanii: nowe obow…
Najgorsza autostrada w Anglii — kierowcy tracą cierpliwość przez niekońc…
Lotniska w Wielkiej Brytanii wprowadzają ogromne zmiany dotyczące przewo…
Duży bank obsługujący 28 milionów klientów w Wielkiej Brytanii zamyka ko…
Wielka Brytania zmaga się z trzecią falą upałów w tym roku — czy to już …
Fala upałów w Anglii osiągnie dziś kulminację – temperatury przekroczą 3…