Wiadomości
250 migrantów przedarło się do hiszpańskiej enklawy w Afryce
Około 250 uchodźców i migrantów sforsowało granicę hiszpańsko-marokańską, aby dostać się do Ceuty, enklawy Hiszpanii w Afryce Północnej. Wielu z nich odniosło obrażenia przedzierając się przez wysokie ogrodzenie uzbrojone w drut kolczasty.
Około 250 uchodźców i migrantów sforsowało granicę hiszpańsko-marokańską, aby dostać się do Ceuty, enklawy Hiszpanii w Afryce Północnej. Wielu z nich odniosło obrażenia przedzierając się przez wysokie ogrodzenie uzbrojone w drut kolczasty. Otrzymali pierwszą pomoc od pracowników Czerwonego Krzyża. Migranci nie kryli radości z powodzenia swojej ucieczki, jednak wielu z nich szybko aresztowano. Dokładna liczba uchodźców i imigrantów przekraczających granicę nie została jeszcze ustalona, jednak według niektórych szacunków do Hiszpanii mogło przedostać się
nawet 400 osób.
Źródło:x-news.pl
sobota, 10 grudnia 2016 08:05
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Od s…
Wielka Brytania wprowadza nowe pieniądze. Dziś trafiły do obiegu
Setki tysięcy pracowników w Wielkiej Brytanii otrzymają podwyżkę wynagro…
Podwyżka płacy minimalnej może pogłębić bezrobocie wśród młodych w Wielk…
Wielka Brytania: Digital ID nie będzie obowiązkowy wstecznie. Rząd potwi…
Wielka Brytania przygotowuje się na wichury do 120 km/h i ulewne deszcze…
Silne wichury i ulewy uderzają w Wielką Brytanię, gdy nad kraj nadciąga …






