Wiadomości
M40 zamknięto wczoraj na kilka godzin przez mężczyznę, który znajdował się na moście
Część przechodzącej przez Midlands autostrady M40 była zamknięta przez kilka godzin ze względu na mężczyznę stojącego na moście znajdującym się nad jezdnią. Stało się to w poniedziałek, na krótko przed godziną 15:15.

Autostrada została zamknięta w obu kierunkach na odcinku w pobliżu zjazdu szesnastego w Henley w Arden. Nieprzejezdny był most na drodze A3400. Na miejscu zjawili się policyjni negocjatorzy oraz karetki pogotowia.
Rzecznik prasowy Warwickshire Police informował, że funkcjonariusze tamtejszej policji pracują przy incydencie, do którego doszło na M40. Powstały bowiem obawy o bezpieczeństwo znajdującego się na moście mężczyzny.
Efekty uboczne tego wydarzenia były również odczuwalne na autostradzie M42, aż w okolicach Birmingham Airport. Na drodze tej kierowcy stali w korkach nawet trzy godziny. Potężne utrudnienia pojawiły się także na innych trasach, w tym m.in. na A46 oraz A452.
Rzecznik prasowy policji poinformował, że sprawa z mężczyzną na moście została rozwiązana tuż po godzinie 19:00.
wtorek, 25 kwietnia 2017 07:38
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący polskich p…
Wielka Brytania planuje rewolucję w procesie kupna domów. Zmiany mają sk…
HMRC zaczyna przejmować pieniądze z kont bankowych. Nowe działania fisku…
Brytyjski bank oferuje nawet 900 GBP za zmianę konta – czas jest ogranic…
Trik za 1 GBP pozwala mieszkańcom Wielkiej Brytanii oszczędzić tysiące f…
Wielka Brytania: młodzi pracownicy mają otrzymać 5000 GBP na pierwszy do…
Nowy dodatek 200 GBP dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Sprawdź, kto moż…