Wiadomości
Prezydent Andrzej Duda chce referendum konstytucyjnego.
Nadszedł czas na debatę konstytucyjną. W 2018 roku naród powinien się wypowiedzieć co do przyszłości ustrojowej swojego państwa - powiedział w środę w trakcie uroczystości na Placu Zamkowym w Warszawie prezydent Andrzej Duda. Przemawiając w południe na Placu Zamkowym w Warszawie w czasie głównych uroczystości w 226.

– Chcę, aby w sprawie konstytucji Rzeczypospolitej w przyszłym roku, roku 100-lecia niepodległości, odbyło się referendum – mówił prezydent Duda i zapowiedział „debatę konstytucyjną nie tylko z udziałem elit i polityków”. – Polacy mają prawo się wypowiedzieć, czy konstytucja obowiązująca od 20 lat powinna zostać zmieniona.
Źródło:x-news.pl
czwartek, 04 maja 2017 06:25
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza zakaz podróży do 31 krajów – pełna lista zakaz…
Nowy obowiązek dla podróżnych z Wielkiej Brytanii wybierających się do k…
Brytyjskie lotnisko wydaje ważne oświadczenie dla wszystkich podróżnych
Wielka Brytania szykuje się na rekordowe upały – temperatury sięgną 34°…
Anglia wprowadza obowiązkowe wodomierze dla tysięcy gospodarstw domowych
Ryanair rezygnuje z papierowych kart pokładowych – co musisz wiedzieć o …
DWP rozpoczyna kontrole kont bankowych – co oznacza to dla mieszkańców W…