Wiadomości
W West Midlands, trzy osoby tygodniowo szukają pomocy w związku z przymusowymi małżeństwami
Oficjalne dane rządowe pokazują, że w 2017 roku Wydział Przymusowych Małżeństw (FMU) otrzymał 172 telefony i maile od ludzi z regionu West Midlands podaje Birmingham Live.
Jest to i tak mniejsza liczba niż w roku 2016, ponieważ wtedy było 202 podobnych przypadków.
W całym kraju w 2017 roku FMU otrzymał 1220 telefonów i maili od ludzi poszukujących pomocy w związku z przymusowymi małżeństwami.
Małżeństwo jest uważane za przymusowe, gdy jedna lub obie strony nie zgadzają się na nie. Często do zmuszenia do małżeństwa używa się przemocy, gróźb lub jakiejkolwiek innej formy przymusu.
W ubiegłym roku większość spraw dotyczyła osób pochodzących z Pakistanu (37%), duża liczba dotyczyła też osób pochodzących z Bangladeszu (11%).
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Utknęli w ogromnym korku, ale wcale się nie nudzili | Czytaj następny artykuł: Podczas budowy marketu w Wolverhampton znaleziono ludzkie szczątki |
Gorące Tematy

Bezpośrednie pociągi z Wielkiej Brytanii do Niemiec coraz bliżej. W 5 go…

Rodziny w Wielkiej Brytanii dostają bony 70 GBP do supermarketów. Pomoc …

Jakie są realne dochody w Wielkiej Brytanii? Najnowsze dane zaskakują

Żyć gdziekolwiek, byle nie w Wielkiej Brytanii. Cicha emigracja brytyjsk…

Ryanair wprowadza ważną zmianę na wszystkich lotach. Dwa przedmioty pole…

Benefity zamiast pracy. W Wielkiej Brytanii 10 mln osób zgłasza niepełno…

Wielka Brytania planuje pobierać podatek, zanim jeszcze zarobisz. Ogromn…



