Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Przerażająca lalka ze „Squid Game” pojawi się w Birmingham w tym tygodniu

Przerażająca lalka robot ze „Squid Game” ma pojawić się w Birmingham w tym tygodniu.

Niezwykle popularny serial Netflixa stał się jednym z najbardziej oglądanych serialów wszechczasów.


Serial przedstawia śmiertelną grę prowadzoną wśród 456 zdesperowanych osób pogrążonych w długach, z obietnicą zmieniającej życie nagrody pieniężnej dla zwycięzcy.

W pierwszym odcinku zawodnicy stają twarzą w twarz z dużą dziewczyną-robotem w grze „Czerwone światło, zielone światło” – a przegrani są „eliminowani”, jeśli zostaną zauważeni przez jej oczy wykrywające ruch.

Prawdziwy rekwizyt do serialu został wypożyczony przez producentów podczas kręcenia filmu i do tego czasu został zwrócony do Chungcheongbok-do, znajdującego się w wiejskim obszarze południowokoreańskiego hrabstwa Jincheon.

Jednak po sukcesie serialu Netflix podjął decyzję o odtworzeniu kultowej lalki – która teraz będzie się pojawiać w różnych częściach Wielkiej Brytanii.


W sobotę, 6 listopada lalka ma „odwiedzić” Birmingham New Street Station, wcześniej już się pojawiła w Halloween w Westfield w Londynie.

Fani będą mogli zobaczyć w pełni funkcjonującą, trzymetrową lalkę, która będzie miała takie same ruchome, świecące oczy, jak w serialu.

Netflix poinformował: „Dorośli fani są zaproszeni do spotkania w pełni funkcjonującą 3-metrową śpiewającą lalką z poruszającymi się, świecącymi oczami.

Fani będą mogli zrobić zdjęcia i nagrać filmy z lalką w akcji, a także spotkać się ze strażnikami ze Squid Game”.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Szczepienia przeciw Covid-19 będą obowiązkowe od kwietnia dla pracowników NHS w Anglii
 Czytaj następny artykuł:
Boris Johnson bez maski, obok Davida Attenborougha. W Internecie zawrzało