Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli w West Midlands. Sprawdź, gdzie i kiedy można ją zobaczyć

Christmas is coming! Jak co roku świąteczna ciężarówka Coca-Coli jeździ po Wielkiej Brytanii, tym razem niestety atrakcja ta ominie Birmingham.

Osoby chcące zobaczyć ciężarówkę w tym roku, będą mogły ją zobaczyć w Black Country.


Bożonarodzeniowa ciężarówka Coca-Coli zatrzyma się w tym tygodniu w Wolverhampton.

Kultowa czerwona ciężarówka zatrzyma się w centrum tego miasta już w środę, 8 grudnia.

W magicznej zimowej krainie czarów odwiedzający będą mogli napełnić się świąteczną Coca-Colą Zero, a także uchwycić wszystkie ważne sezonowe selfie obok ciężarówki.

Będzie można ją zobaczyć i zrobić sobie zdjęcie w godzinach 11:00 - 20:00. Przy dźwiękach kolęd pomocnicy Coca-Coli będą rozdawać schłodzone napoje Coca-Colą Zero.

Louise Maugest, dyrektor marketingu w Coca-Cola w Wielkiej Brytanii, powiedziała: „Coca-Cola zawsze była synonimem Bożego Narodzenia, zwłaszcza kultowej wycieczki ciężarówką”.


„Ponieważ magia świąt jest potrzebna teraz bardziej niż kiedykolwiek, pomyśleliśmy, że przywrócimy ją w tym roku, bezpiecznie i pewnie”.

„Wycieczka ciężarówką Coca-Coli zawsze była okazją do przypomnienia nam o znaczeniu wspólnoty, co jest szczególnie rozpowszechnione w okresie świątecznym”.

Po Wolverhampton ciężarówka zawita w Cardiff w czwartek 9 grudnia i piątek 10 grudnia w St. David's Centre między 11:00 a 20:00.

W tamtym roku wycieczka ciężarówką została odwołana z powodu Covid-19.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Uwaga: Ceny testów podróżnych często wprowadzają w błąd
 Czytaj następny artykuł:
Od dziś nowe restrykcje w podróżach do Wielkiej Brytanii