Wiadomości
Homoseksualne małżeństwa przykrywką dla nielegalnych imigrantów
Odkąd w Wielkiej Brytanii zalegalizowano homoseksualne małżeństwa, stały się one coraz częściej wykorzystywane przez gangi oferujące nielegalnym imigrantom fałszywe śluby.

Działająca pod przykrywką dziennikarka BBC dowiedziała się, że za taki fałszywy ślub musiałaby zapłacić £10.000. Kobieta udawała nielegalną imigrantkę z Mumbaju i miała poślubić kobietę ze Wschodniej Europy, która udaje lesbijkę. Lider gangu powiedział dziennikarce, że wystarczy powiedzieć, że jest się gejem, by nikt nie zadawał żadnych dodatkowych pytań. Urzędnicy Home Office również później nie sprawdzają tak dokładnie pożycia par homoseksualnych jak heteroseksualnych. Ślub umożliwia staranie się o brytyjski paszport.
wtorek, 23 września 2014 06:40
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza nowe zasady dla osób z pre-settled status. Now…
Wielka Brytania wprowadza zmiany w wypłatach świadczeń w sierpniu
Anglia wprowadza zakaz używania węży ogrodowych w większości regionów — …
Koniec z ograniczeniem do 100 ml płynów w bagażu podręcznym w Wielkiej B…
Dwóch mężczyzn, którzy ścięli słynne drzewo w Wielkiej Brytanii, skazany…
Wizz Air wycofuje kilkadziesiąt tras z powodu upałów niszczących samolot…
Tragiczny wypadek szkolnego autokaru w Anglii – jedno dziecko nie żyje, …