Wiadomości
Nowe, komfortowe autobusy wyjadą na drogi West Midlands
National Express ogłosił, że planuje wydać 34 mln funtów, by polepszyć jakość usług oferowanych pasażerom zamieszkałym w West Midlands i wprowadzić do oferty autobusy klasy „platinum”.

W przyszłym roku na drogi Birmingham i West Midlands wyjadą nowe autobusy. 58 pojazdów charakteryzować się będzie inną kolorystyką – odcienie szarości, co będzie je odróżniało od tych tradycyjnych, czerwono-białych. Kierowcy autobusów będą ubrani w garnitury.
Na razie nie ogłoszono na jakich trasach będzie jeździć ta flota, ale już wiadomo, że pojawią się nowe wiaty na przystankach autobusowych z zamontowanymi specjalnymi tablicami informacyjnymi pokazującymi czas przyjazdu.
Oprócz serwisu „platinum”, na drogi West Midlands wyjedzie także 113 dodatkowych autobusów, które będą obsługiwały istniejące trasy. Zostaną pomalowane na bordowo, a ich wnętrza mają być wygodniejsze dla pasażerów.
poniedziałek, 01 grudnia 2014 07:46
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…
UE stawia ultimatum Wielkiej Brytanii. Bez zgody na młodych pracowników …
Wielka Brytania. Kolejne samoloty deportacyjne odleciały puste – rządowy…
„Królowa benefitów” z Wielkiej Brytanii chwali się na TikToku, że okłamu…
Dramatyczny wzrost cen żywności w Wielkiej Brytanii. Ile więcej zapłacim…
Koszty kredytów hipotecznych w Wielkiej Brytanii w 2025 roku. Co oznacza…
Ponad 200 milionów funtów odszkodowań dla kierowców w Wielkiej Brytanii …