Wiadomości
9 maja w Dudley odbędzie się kolejny protest przeciwko budowie meczetu
Policja z Dudley zorganizowała spotkanie z mieszkańcami miasta. Odbyło się wczoraj wieczorem i dotyczyło protestu organizowanego przez British First.

9 maja stowarzyszenie będzie protestować przeciwko budowie nowego meczetu w Dudley. Podobne wydarzenie organizowane było w lutym przez English Defence League.
Członkowie i sympatycy British First spotkają się o godzinie 13 na parkingu przy Flood Street. Będą mieli ze sobą głośniki, przybędzie także orkiestra dęta.
Członkini organizacji Jayda Fransen powiedziała, że bardzo istotne jest, by pojawili się wszyscy patrioci, nie tylko lokalni, ale także z innych miast. Dodała, że wiele osób z całego kraju już potwierdziło swoją obecność. Kobieta tłumaczy, że 9 maja będzie dobrym dniem, że British First sprzyja biznesowi i, że nie są podobni do innych protestujących grup, które można było zobaczyć w mediach.
Gdy 7 lutego szła demonstracja English Defence League, wiele sklepów i lokali było w Dudley pozamykanych. Na zabezpieczenie wydarzenia policja wydała 321 tys. funtów i trzeba było sprowadzić funkcjonariuszy z pobliskich miejscowości. Na trasie przemarszu ustawiono wysokie, metalowe ogrodzenie.
Policja zapewnia, że masz zaplanowany na 9 maja będzie mniejszy.
piątek, 24 kwietnia 2015 07:07
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ponad 750 tys. mieszkańców Wielkiej Brytanii może otrzymać nawet 2240 GB…
Wielka Brytania planuje rewolucję w procesie kupna domów. Zmiany mają sk…
Trik za 1 GBP pozwala mieszkańcom Wielkiej Brytanii oszczędzić tysiące f…
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzyma darmowe frytkownice i woln…
HMRC zaczyna przejmować pieniądze z kont bankowych. Nowe działania fisku…
Tragiczny finał ataku w klubie nocnym w Birmingham. Nie żyje 33-letni mę…
Wielka Brytania: młodzi pracownicy mają otrzymać 5000 GBP na pierwszy do…