Wiadomości
Policja z Doncaster odnalazła zwłoki kobiety – to prawdopodobnie zaginiona Polka
Policja z Doncaster znalazła ciało kobiety, które prawdopodobnie należy do zaginionej we wrześniu 27-letniej Polki.

Magdelana Charciarek 24 września przyjechała z Polski w odwiedziny do swojej rodziny. Po raz ostatni widziano ją sześć dni później, gdy około godziny 13:00 wychodziła z domu znajdującego się przy Cookson Street.
Pisaliśmy o tym tutaj.
Zwłoki kobiety znaleziono wczoraj o godzinie 14. Leżały na polach w pobliżu White Roase Way i Potteric Carr Nature Reserve. Nie przeprowadzono jeszcze formalnej identyfikacji, ale funkcjonariusze uważają, że to ciało Polki. Nie stwierdzono też żadnych podejrzanych okoliczności związanych ze śmiercią kobiety - informuje BBC.
Podczas ubiegłotygodniowej konferencji prasowej dotyczącej zaginięcia Charciarek, policja poinformowała, że 27-latka często podróżowała autostopem, ale zawsze utrzymywała kontakt z rodziną.
poniedziałek, 02 listopada 2015 14:10
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ryanair uruchamia nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Wśród nich połączenie …
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Nowe przepisy od p…
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatek 150 GBP do rachu…
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…
Cięcia benefitów w Wielkiej Brytanii. Ucierpi ponad milion dzieci z prac…
Zmiana czasu na zimowy w Wielkiej Brytanii. Kiedy przestawiamy zegarki w…