Wiadomości
Polak ugodzony nożem przy swoim domu w Salford walczy o życie
Mężczyzna dźgnięty nożem na progu własnego domu w Salford walczy o życie w szpitalu. Uważa się, że ofiara jest Polakiem.
Rannego mężczyznę w wieku dwudziestu kilku lat znaleziono w sobotę o godzinie 16:30. Natychmiast zabrano go do szpitala. Obrażenia, które odniósł są bardzo poważne. Pojawiły się doniesienia, że poszkodowany jest w stanie krytycznym.
Świadkowie zdarzenia podają, że widzieli grupę uzbrojonych w noże mężczyzn, którzy weszli do domu ofiary. Na miejscu przestępstwa było bardzo dużo krwi – pisze Manchester Evening News.
Zdarzenie to ma miejsce kilka tygodni po tym, jak inny Polak – Jakub Górski – w biały dzień został ugodzony nożem w Higher Broughton. Mężczyznę z ranami kłutymi klatki piersiowej znaleziono 10 czerwca na Hope Street. Zabrano go do Salford Royal Hospital, gdzie niedługo potem zmarł. Górski mieszkał ze swoim ojcem Erykiem w Roston Court w Broughton.
wtorek, 19 lipca 2016 07:43
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Skomentuj używając konta Facebook
Lub zaloguj się aby użyć konta bham.pl
Czytaj poprzedni artykuł: Nastolatki skazane ze porwanie dziecka z Primarka | Czytaj następny artykuł: Szkocja nie będzie miała prawa weta w sprawie Brexitu |
Gorące Tematy
Ryanair, TUI, Jet2 i easyJet — Najnowsze zasady dotyczące wnoszenia jedz…
DWP wypłaca nawet 441 GBP miesięcznie niezależnie od dochodu
Lidl pilnie wycofuje popularny sprzęt kuchenny z powodu ryzyka pożaru. D…
Brytyjczyk dzieli się genialnym sposobem na zyskanie dodatkowej gotówki.…
Anglia wprowadza domowe badania dla kobiet. Nowy program obejmie ponad 5…
Druga fala upałów nadciąga nad Wielkią Brytanię. Temperatura ma przekroc…
Rekordowa liczba Brytyjczyków z trudem wiąże koniec z końcem. Nowy rapor…