Wiadomości
Brat Polaka aresztowany ws. porwania modelki
Brytyjska policja aresztowała brata Łukasza Pawła Herby w związku z porwaniem modelki Chloe Ayling.Polak z Oldbury porwał brytyjską modelkę, chciał ją sprzedać na aukcji
36-letni Micha Herba został zatrzymany w Tividale na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania, wydanego przez włoskie służby, które wcześniej zatrzymały Łukasza Herbę. W czwartek Michał Herba ma się pojawić w londyńskim sądzie.
Łukasz Herba miał uprowadzić modelkę 10 lipca i przetrzymywać kobietę przez siedem dni w chacie na górskim pustkowiu niedaleko Turynu, dokąd miał zawieźć ją, związaną, w bagażniku samochodu. Przez ten czas próbował przeprowadzić w internecie licytację, zamieszczając zdjęcie modelki jako obiektu seksualnego. Jako cenę wyjściową podał 300 tysięcy euro w bitcoinach.
Ostatnia aktualizacja: czwartek, 17 sierpnia 2017 05:09
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Zmarł mężczyzna, który został znaleziony nieprzytomny w centrum Birmingham | Czytaj następny artykuł: Pleśń w kanapce z McDonald’s - sieć przeprasza klientkę |
Gorące Tematy

Wielka Brytania: fala upałów potrwa dłużej. Met Office podało dokładny t…

Czy Wielką Brytanię czekają kolejne fale upałów? Eksperci mają niepokoją…

Aldi wprowadza do sprzedaży tani klimatyzator za 15 GBP

Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają średnio 473 GBP z HMRC

Wielka Brytania rozprawia się z benefitami – oszuści stracą prawo jazdy

Miliony rodzin w UK zapłacą nawet 866 GBP miesięcznie więcej za kredyt h…

Od dziś obniżki cen w Wielkiej Brytanii. Sprawdź, na czym można oszczędz…