Wiadomości
Tygrys zabił pracownicę Hamerton Zoo w Cambridgeshire
Opiekunka w jednym z brytyjskich ogrodów zoologicznych została zabita przez tygrysa. Przerażeni turyści, którzy słyszeli mrożące krew w żyłach krzyki, zostali ewakuowani.
Opiekunka w jednym z brytyjskich ogrodów zoologicznych została zabita przez tygrysa. Przerażeni turyści, którzy słyszeli mrożące krew w żyłach krzyki, zostali ewakuowani.Ofiarą drapieżnego zwierzęcia padła kobieta pracująca w Hamerton Zoo w Huntington w hrabstwie Cambridgeshire. Jak wynika z informacji przekazywanych przez policję oraz przedstawicieli ogrodu zoologicznego, do tragicznego w skutkach incydentu doszło w poniedziałek rano.
Zoo nie podaje dokładnych szczegółów dotyczących śmierci pracownicy, ale w oświadczeniu policji można przeczytać, że tuż przed śmiercią kobiety tygrys wszedł razem z nią do zagrody.
Osobne oświadczenie wystosowały władze Hamerton Zoo. Na kartce wywieszonej na bramie ogrodu napisano: „Przykro nam, ale nasza załoga jest zbyt przygnębiona, by rozmawiać z mediami, ponieważ jedna z pracownic została dziś rano zabita przez tygrysa. Obecnie trwa dochodzenie w tej sprawie. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli ujawnić więcej informacji na ten temat.
wtorek, 30 maja 2017 06:38
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
DVLA wydaje pilne ostrzeżenie dla kierowców w Wielkiej Brytanii. Grozi i…
Bank Anglii wydaje ważne ostrzeżenie dla posiadaczy kredytów hipotecznyc…
Wielka Brytania umorzy długi za energię setkom tysięcy osób na benefitac…
Miliony kierowców w Wielkiej Brytanii mogą otrzymać nawet po 700 GBP ods…
Wielka Brytania: łatwy sposób, by zyskać nawet 20 GBP zniżki na cotygodn…
Frankfurt Christmas Market 2025 w Birmingham: Data otwarcia, lokalizacje…
B&M rusza z wyprzedażą Black Friday miesiąc wcześniej. 41 okazji z rabat…






