Wiadomości
Gang napadł na kobietę spacerującą z psem w parku w Northfield
Policja poszukuje trzech mężczyzn, którzy napadli na spacerującą kobietę z psem. Do zajścia doszło w Ley Hill Park w Northfield.
Policja poszukuje trzech mężczyzn, którzy napadli na spacerującą kobietę z psem. Do zajścia doszło w Ley Hill Park w Northfield.43-letnia kobieta, w środę o godzinie 11:00 spacerowała po parku z psem. Wtedy to podeszli do niej mężczyźni i zażądali by oddała swoją biżuterię. Kiedy odmówiła została powalona na ziemię, jeden z mężczyzn wyjął nóż i przejechał nim po ramieniu kobiety.
Rzecznik policji w West Midlands powiedział: "W wyniku incydentu innego zdarzenia w tym samym obszarze trzech mężczyzn zostało aresztowanych pod zarzutem kradzieży i zbrodni, jednak później zostali oni zwolnieni bez postawienia zarzutu”.
"Dochodzenie jest w toku, każdy kto posiada jakąś informacje poproszony jest o kontakt z policją na numer 101."
wtorek, 13 czerwca 2017 11:58
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Mieszkasz w Wielkiej Brytanii? Polska oferuje nawet 2 377 600 zł dla pow…
Wielka Brytania: miliony gospodarstw domowych otrzymają 150 GBP na rachu…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w paszportach. Wejdą w życie od…
Wielka Brytania szykuje podwyżkę podatków: ile stracą pracownicy po jesi…
DWP ogłasza listopadowe terminy wypłat świadczeń i dodatków w Wielkiej …
Ryanair wprowadza ogromne zmiany dla podróżnych. Nowe zasady już od list…
Wielka Brytania: HMRC wstrzymało benefity dla 23,5 tys. rodzin przez błę…






