Wiadomości
Ojciec dwóch braci którzy zostali zabici w wypadku w Coventry, popełnił samobójstwo
Reece Platt-May został znaleziony, powieszony w greckim hotelu, 3 miesiące po tym, jak jego synowie zostali zabici przez kierowcę jadącego pod wpływem kokainy

Bracia zostali zabici przez Roberta Browna, który jadąc pod wpływam kokainy, dwukrotnie przekroczył prędkość i wjechał w chłopców, którzy wraz z rodziną szli do parku na spacer.
Mężczyzna był na wakacjach wraz z przyjacielem, w kurorcie Kavos na wyspie Korfu.
Według informacji jakie podał konsulat 30-letni Reece Platt-May powiesił się sam 17 maja o 2:00 w nocy. Tego dnia miał powrócić z wakacji do Wielkiej Brytanii.
Mężczyzna nie zostawił żadnego listu pożegnalnego.
Robert Brown, który pod wpływem kokainy dwukrotnie przekroczył prędkość i spowodował wypadek w którym zginęło dwóch chłopców, a następnie próbował uciec z miejsca wypadku, został skazany na 9 lat więzienia.
Po wyjściu z więzienia będzie miał zakaz prowadzenia samochodu przez kolejne dziesięć lat.
Gwendoline Harrison, która jechała wraz ze sprawcą przyznała się do napaści na członka społeczeństwa z zamiarem uniknięcia aresztowania i została skazana na 6 miesięcy więzienia.
czwartek, 31 maja 2018 17:52
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatkowe pieniądze prze…
Wielka Brytania. Miliony pracowników mogą stracić na zmianach w ulgach p…
Brytyjczycy w szoku po nieudanym teście alarmu narodowego. Tysiące telef…
Ryanair likwiduje limit 68 GBP – pasażerowie zapłacą więcej za bagaż
Ewakuacja lotniska w Wielkiej Brytanii. Kilkadziesiąt osób przebadanych …
Największe supermarkety w Wielkiej Brytanii mogą wydłużyć godziny otwarc…
HMRC ostrzega pracowników w Wielkiej Brytanii. Możesz odzyskać pieniądze…