Wiadomości
Zamaskowani motocykliści rzucili cegłą w samochód raniąc 6-letniego chłopca
Sześcioletni chłopiec został ranny po tym, jak zamaskowani motocykliści rzucili cegłą w samochód rozbijając szybę.
Sześcioletni chłopiec został ranny po tym, jak zamaskowani motocykliści rzucili cegłą w samochód rozbijając szybę.
Wydarzenia miało miejsce 3 września o godzinie 13:30 na George Street w Walsall.
Chłopiec jechał na tylnym siedzeniu samochodu, gdy kierowca zatrzymał się na światłach dwaj zamaskowani motocykliści zatrzymali się po obu stronach samochodu i zaczęli kopać w drzwi.
Aby zabezpieczyć rodzinę, kierowca niebieskiego Forda Focus odjechał od świateł i podjechał dalej. W tym momencie jeden z motocyklistów rzucił cegłą w samochód, całkowicie rozbijając tylne okno.
Chłopiec, który siedział na tylnym siedzeniu, doznał lekkiego skaleczenia ramienia, spowodowanego przez fragment szkła z rozbitego okna.
Motocykliści natychmiast uciekli z miejsca zdarzenia. Według informacji jakie podała policja nikt nie został jeszcze aresztowany, a dochodzenie jest w toku.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Numer referencyjny przestępstwa to: 20WS / 202010W / 18.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Gdzie w Anglii spadł już śnieg – i gdzie w UK może pojawić się nawet 25 …
Nadchodzi zima: Meteorolodzy ostrzegają przed śniegiem i lodem w całej W…
Wielka Brytania wprowadza największą reformę świadczeń od dekad
„Mamo, ja umrę” – przerażenie 9-latki z Birmingham po ataku psa na osied…
Wielka Brytania wprowadza przełomową reformę: najemcy zyskają nowe prawa
Limit ochrony pieniędzy na koncie bankowym w Wielkiej Brytanii wrośnie d…
Wielka Brytania będzie musiała płacić do unijnego budżetu w zamian za śc…






