Wiadomości
Zszokowani policjanci znaleźli trójkę dzieci w nagrzanym bagażniku
Policjanci z Walsall zatrzymali kierowcę Forda Mondeo, który podróżował z ósemką dzieci, z czego trójka jechała w rozgrzanym bagażniku.
Policjanci z Walsall zatrzymali kierowcę Forda Mondeo, który podróżował z ósemką dzieci, z czego trójka jechała w rozgrzanym bagażniku.Z przodu pojazdu podróżowała piątka dzieci, mimo że zgodnie z przepisami w samochodzie nie powinno być ich więcej niż czworo. Najbardziej zaskakujące było jednak, że trójka podróżowała w ciasnym bagażniku, gdy temperatura na zewnątrz wynosiła 30°C.
Policja poinformowała o wydarzeniu na Twitterze Według ich komentarza sprawa została skierowana prosto do sądu.
piątek, 25 lipca 2014 07:25
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Nadchodzi zima: Meteorolodzy ostrzegają przed śniegiem i lodem w całej W…
Wielka Brytania wprowadza największą reformę świadczeń od dekad
Wielka Brytania wprowadza przełomową reformę: najemcy zyskają nowe prawa
„Mamo, ja umrę” – przerażenie 9-latki z Birmingham po ataku psa na osied…
Limit ochrony pieniędzy na koncie bankowym w Wielkiej Brytanii wrośnie d…
Wielka Brytania będzie musiała płacić do unijnego budżetu w zamian za śc…
Inflacja w Wielkiej Brytanii spada do 3,6% – październik przynosi wyraźn…






