Wiadomości
Pięć osób z Walsall oskarżonych o przestępstwa związane z terroryzmem
Pięć osób z Walsall, trzy kobiety i dwóch mężczyzn usłyszało zarzuty odnośnie przestępstw związanych z terroryzmem.
Pięć osób z Walsall, trzy kobiety i dwóch mężczyzn usłyszało zarzuty odnośnie przestępstw związanych z terroryzmem.
21-letni Alex Nash z Bentley Road, 27-letni Ayman Shaukat oraz 20-letnia żona Nasha, Yousma zostali aresztowani we wtorek 9 czerwca. Dwie inne kobiety – 34-letnia Lorna Moore i 23-letnia Kerry Thomason zatrzymano w lutym i aż do teraz przebywały na zwolnieniu za kaucją.
Cała grupa dziś stanie przed Westminster Magistrates Court. Ich akty oskarżenia zawierają różne zarzuty, m.in. przygotowywanie wyjazdu do Syrii, by dołączyć do bojowników islamskich, pomaganie innym przy wyjeździe oraz nieujawnienie informacji dotyczących aktów terroryzmu.
wtorek, 16 czerwca 2015 07:21
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii
Duże banki w Wielkiej Brytanii obniżają oprocentowanie kredytów hipotecz…
Bank Anglii planuje obniżki stóp procentowych — co to oznacza dla Twojeg…
Brytyjski bank wprowadza duże zmiany, które dotkną miliony mieszkańców W…
Wielka Brytania dopłaci 3 750 GBP do zakupu elektrycznego samochodu
Wielka Brytania stawia na elektryczne samochody — rząd zapowiada obniżki…
Wielka Brytania wprowadza nowe zasady dla osób z pre-settled status. Now…