Wiadomości
Ciężarówka jechała pod prąd po M6
Dziś w nocy na autostradzie w pobliżu M6 Toll zauważono jadącą pod prąd ciężarówkę. Kierowca pojazdu został aresztowany.

Dziś w nocy na autostradzie w pobliżu M6 Toll zauważono jadącą pod prąd ciężarówkę. Kierowca pojazdu został aresztowany. Incydent miał miejsce pomiędzy zjazdem 4. Shenstone a Weeford Plaza.
Ciężarówka jechała na północ po prowadzącej na południe nitce autostrady M6. Uczestnicy ruchu zauważyli ją o godzinie 1:30 i zaczęli dzwonić pod 999.
Zanim oficerowie z Central Motorway Police Group zatrzymali kierowcę na rampie wjazdowej autostrady, zdążył on trzykrotnie wykonać manewr zawracania, raz zrobił to tuż przy budkach do poboru opłat przy M6 Toll.
środa, 16 marca 2016 10:09
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ponad 750 tys. mieszkańców Wielkiej Brytanii może otrzymać nawet 2240 GB…
Wielka Brytania planuje rewolucję w procesie kupna domów. Zmiany mają sk…
Trik za 1 GBP pozwala mieszkańcom Wielkiej Brytanii oszczędzić tysiące f…
HMRC zaczyna przejmować pieniądze z kont bankowych. Nowe działania fisku…
Wielka Brytania: młodzi pracownicy mają otrzymać 5000 GBP na pierwszy do…
Tragiczny finał ataku w klubie nocnym w Birmingham. Nie żyje 33-letni mę…
Pierwszy śnieg w Wielkiej Brytanii już w październiku. Oto regiony, któr…