Wiadomości
Kilkuset muzułmanów modliło się przed rzymskim Koloseum o budowę meczetu
Setki muzułmanów zgromadziło się przed rzymskim Koloseum, by wziąć udział we wspólnej modlitwie. Zgromadzeni domagali się jednocześnie pozwolenia na budowę nowego meczetu.

Wierni zebrani przed Łukiem Konstantyna modlili się zwróceni w stronę Mekki. Wielka modlitwa zorganizowana została przez Stowarzyszenie Dhuumcatu, zrzeszającej społeczność Bangladeszu, będącą najliczniejszą mniejszością narodową we włoskiej stolicy.
W Pizie także planowano budowę nowego meczetu. Projekt zakładał budowę świątyni w sąsiedztwie słynnej Krzywej Wieży. Przeciwnicy zebrali ponad 1800 podpisów.
Źródło:x-news.pl
sobota, 22 października 2016 22:11
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne ostrzeżenie dla Polaków z Wielkiej Brytanii planujących podróż do …
DWP wydaje pilne ostrzeżenie dla 24 milionów mieszkańców Wielkiej Brytan…
Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy. Klienci mogą otrzymać nawet 200…
Bank Anglii wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii —…
17 firm w Wielkiej Brytanii wprowadza czterodniowy tydzień pracy bez utr…
Pilne: Ewakuacja szkół w Birmingham w związku z zagrożeniem bombowym
Najtańsze stacje benzynowe w Wielkiej Brytanii ujawnione. Ceny paliw znó…