Wiadomości
Policja szuka kierowcy, który w Erdington śmiertelnie potrącił kobietę i uciekł
Dziś nad ranem na jednej z ulic w Erdington zmarła kobieta. Policja podejrzewa, że była ofiarą kierowcy, który ją potrącił i uciekł z miejsca zdarzenia.
Do tragedii doszło na Sutton New Road w pobliżu High Street. Około godziny 3:45 policja otrzymała informację o kobiecie, która leżała na ulicy. W związku z teorią o wypadku, funkcjonariusze prowadzący dochodzenie starają się odnaleźć pojazd, który uderzył w ofiarę.
Na miejscu tragedii próbowano ratować życie kobiety, jednak jak informuje West Midlands Police, wkrótce stało się jasne, że nic nie można zrobić.
Na czas prowadzenia przez policję czynności śledczych Sutton New Road na odcinku w pobliżu High Street jest zamknięta dla ruchu.
Policja prosi wszystkich, którzy mogą wiedzieć coś na ten temat, o kontakt pod 101 lub anonimowo z Crimestoppers pod 0800 555 111.
piątek, 11 listopada 2016 10:27
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Bank Anglii wprowadza największe zmiany od 50 lat. Banknoty £5, £10, £20…
Wielka Brytania wprowadza ogromną zmianę w mundurkach szkolnych. Eksperc…
Duża sieć komórkowa w Wielkiej Brytanii przywraca darmowy roaming dla mi…
Brytyjski supermarket, który chciał pokonać Aldi, teraz najdroższy. Podw…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii tracą ponad 500 GBP na swoich kont…
Ryanair odwołuje 170 lotów. Linia lotnicza wydaje ostrzeżenie dla pasaże…
Wielka Brytania przygotowuje się na ogromną falę upałów w lipcu